Pokaż przykład
NOWOŚĆ – KOMPLEKSOWA OFERTA KOLORYSTYCZNA FIRMY OKNOPLUS

NOWOŚĆ – KOMPLEKSOWA OFERTA KOLORYSTYCZNA FIRMY OKNOPLUS

Firma OknoPlus, jako jedyny producent na polskim rynku, proponuje swoim klientom kompleksową kolorystycznie ofertę w zakresie stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Decydując się na okna w jednym z aż 11 dostępnych w OknoPlus kolorów, w tym 5 nowych kolorów z serii NEW LINE – Cheyenne, Meranti, Montana, Tiama i Vermont – łatwo można dobrać wszystkie inne elementy w takiej samej barwie, począwszy od okien ze szprosami, poprzez rolety zewnętrzne, parapety, kończąc na bramie garażowej. Również drzwi zewnętrzne z ozdobnymi panelami dostępne są we wszystkich barwnych wariacjach – od egzotycznego koloru Tiama, poprzez neutralny, ciepły brąz Vermont, aż po łączący w sobie czerwień i brąz odcień Meranti.

Nowoczesna okleina używana przez producenta idealnie imituje drewno, nie tylko pod względem koloru, ale i struktury, a nowe barwy NEW LINE – Cheyenne, Meranti, Montana, Tiama i Vermont – delikatnie rozpraszają światło dając efekt aksamitu. Okna o eleganckim, gustownym wykończeniu same w sobie stają się ozdobą wnętrza. W połączeniu zaś z drzwiami wejściowymi, roletami zewnętrznymi czy bramą garażową o tej samej barwie nadają całemu domowi oryginalny, stylowy i harmonijny wygląd.