Pokaż przykład

Okna PCV

OknoplusFirma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas okna pcv spełniały wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa we własnym domu jest podstawą, dlatego też tak ważne jest wybranie odpowiednich okien. Jako doświadczona i profesjonalna firma dbamy o to, aby zaspokoić wymagania wszystkich naszych Klientów. Oferujemy Państwu okna pcv produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby, nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze okna pcv posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny, jak i ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, nasze okna pcv są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Otrzymujecie Państwo produkty, skrojone na miarę Waszych potrzeb, produkty łączące wysoką jakość, estetykę wykonania z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania przez wiele lat. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów naszej firmy. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

ArtPlusAktivPlusWe wszystkich swoich oknach OKNOPLUS stosuje markowe, oryginalne okucia niemieckiej firmy WINKHAUS. W zależności od potrzeb montowane są okucia rozwierne R lub rozwierno-uchylne RU.

TermoPlusCechą charakterystyczną tych okuć jest prosta obsługa oraz regulacja: pozioma i pionowa, jak również siły docisku skrzydła.

Np. doszczelnienie okna na okres zimowy można wykonać ręcznie poprzez zmianę pozycji rolek ryglujących. Okucia obwiedniowe są jak klocki lego – montowane z drobnych elementów łączonych liniowo w różnych wariantach. Zbyt uboga kombinacja elementów okucia nawet najlepszej firmy nie zagwarantuje dobrego funkcjonowania, szczelności i bezpieczeństwa.

<p><img title=”Oknoplus” src=”http://www.oknoplus.com.pl/uploads/tresciowe/profil-art.gif” alt=”Oknoplus” width=”723″ height=”242″></p>
<h3>Opis systemu</h3>
<p> </p>
<p><img title=”Oknoplus” src=”http://www.oknoplus.com.pl/uploads/art-plus.jpg” alt=”Oknoplus” width=”120″ height=”60″>Profil o futurystycznej zaokrąglonej linii   skrzydła. Szerokość ramy 73 mm, a skrzydła 84 mm. Pięciokomorowy system   profili <strong>Brügmann ARTE</strong> klasy A. Profil należy do   najsztywniejszych dostępnych na rynku okiennym, zgodnie z Aprobatą   Techniczną ITB nr AT-15-5357/2007 można wykonać okno jednoskrzydłowe z   funkcją rozwieralno-uchylną nawet o wymiarach 1600x1600mm. Zgodnie z   klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje   się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min.   5mm. Posiada bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną polepszoną   przez blokadę styropianową dostępną tylko w firmie OKNOPLUS.</p>
<p> </p>
<h3>Wzmocnienia</h3>
<p><br>
</p>
<p><img title=”Oknoplus” src=”http://www.oknoplus.com.pl/uploads/tresciowe/okna_pcv_wzmocnienie.jpg” alt=”Oknoplus” width=”120″ height=”80″>Stalowe ocynkowane wzmocnienie o   grubości 1,5-2mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30cm.   Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna ale nigdy nie jest niższa   niż 1,5 mm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość   okna, firma OKNOPLUS nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych   cieńszych wzmocnień.<br>
</p>
<p> </p>
<h3>Blokada cieplna</h3>
<p> </p>
<p>Firma   OKNOPLUS stosuje w swoich oknach dodatkową izolację akustyczno-termiczną   poprzez wypełnianie szerokiej komory profilu specjalną wkładką   styropianową.</p>
<p> </p>
<h3>Listwa przyszybowa</h3>
<p> </p>
<p><img title=”Oknoplus” src=”http://www.oknoplus.com.pl/uploads/tresciowe/OKNO21.JPG” alt=”Oknoplus” width=”120″ height=”80″>W ofercie standardowo proponowane   są trzy kształty listew przyszybowych: prosta, ozdobna oraz   zaokrąglona. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna Pozwala   jednak na indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru   pomieszczenia. Szerokość listew uzależniona jest od wybranego pakietu   szybowego.</p>
<p> </p>
<h3>Uszczelki</h3>
<p> </p>
<p><img title=”Oknoplus” src=”http://www.oknoplus.com.pl/uploads/tresciowe/OKNA_PCV_USZCZELKI.jpg” alt=”Oknoplus” width=”120″ height=”80″>System trzykomorowych uszczelek   zewnętrznych odpornych na działania czynników atmosferycznych, zapewnia   optymalną szczelność okna. Uszczelki wykonane są z tworzywa EPDM   /kauczuku syntetycznego/ lub elastomeru termoplastycznego TPE   zgrzewalnego. Do wyboru w kolorze szarym lub czarnym.</p>

Oknoplus

Opis systemu

OknoplusProfil o futurystycznej zaokrąglonej linii skrzydła. Szerokość ramy 73 mm, a skrzydła 84 mm. Pięciokomorowy system profili Brügmann ARTE klasy A. Profil należy do najsztywniejszych dostępnych na rynku okiennym, zgodnie z Aprobatą Techniczną ITB nr AT-15-5357/2007 można wykonać okno jednoskrzydłowe z funkcją rozwieralno-uchylną nawet o wymiarach 1600x1600mm. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5mm. Posiada bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną polepszoną przez blokadę styropianową dostępną tylko w firmie OKNOPLUS.

Wzmocnienia

OknoplusStalowe ocynkowane wzmocnienie o grubości 1,5-2mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30cm. Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma OKNOPLUS nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych cieńszych wzmocnień.

Blokada cieplna

Firma OKNOPLUS stosuje w swoich oknach dodatkową izolację akustyczno-termiczną poprzez wypełnianie szerokiej komory profilu specjalną wkładką styropianową.

Listwa przyszybowa

OknoplusW ofercie standardowo proponowane są trzy kształty listew przyszybowych: prosta, ozdobna oraz zaokrąglona. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna Pozwala jednak na indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uzależniona jest od wybranego pakietu szybowego.

Uszczelki

OknoplusSystem trzykomorowych uszczelek zewnętrznych odpornych na działania czynników atmosferycznych, zapewnia optymalną szczelność okna. Uszczelki wykonane są z tworzywa EPDM /kauczuku syntetycznego/ lub elastomeru termoplastycznego TPE zgrzewalnego. Do wyboru w kolorze szarym lub czarnym.